| djacido a întrebat:

Ce gen de muzica se pune de obicei intr-un club? Vreau sa imi raspunda cineva cu experienta! Multumesc.[Fundyta]

Răspuns Câştigător
| Jonathan a răspuns:

Depinde in mare parte de club, de lumea care este in el si de deejay...
In general se pune house, muzica tehno.In multe cluburi se pune minimal.

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

100% sigur in majoritatea se pune muzica house si techno.

| dulcik a răspuns:

Mai mult house, dance depinde ce fel de club e.Am fost intr-un club si de la 12 au bagat numai manele asa ca difera de la club la club

| Vizitiul a răspuns:

Strong, house.

| CatalinaMarina a răspuns:

Hause, minimal, tech, si de asatea care-s hituritongue

| bboy a răspuns:

Salut! din cate stiu eu intr-un club este normal sa se puna muzica house, eu la cluburile care am fost s-a pus muzica house.

| IcsD a răspuns:

Se pune muzica vesela. House, hip-hop, rapp, etc vezi reactia publicului.

fundita big grin?

| atn93 a răspuns:

Depinde de club, in general muzica noua ce baga si la radio, sau piesele de la radio mixate, in unele cluburi se baga megamixuri de muzica retro, in altele house si trance... depinde de dj. in unele difera programul de la seara la seara. de exemplu retro party, dance party ...etc

| Valy_8786 a răspuns:

House/dance sau clubing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor dacka toti sunteti cu house tech si minimal. eu zic ca cel mai bine prinde muzica comerciala ce se aude tot timpul la radio si la tv. sunt cele mai cunoscute piese.

| princess* a răspuns:

House cred

| bya_3136 a răspuns:

Pai eu nu am fost in club. dar sora mea si o multime de prieteni au fost.si intotdeauna house este principalul gen.