| Elias34 a întrebat:

Salut TPU, mă ajută cineva să gasesc pe Youtube scratch-uri sau vocale cum are Nimeni Altu' pe piese? Mulțumesc ????????

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Este in functie de ce tema se abordeaza pe o piesa, de aceea nu putem noi sti ce se potriveste pentru tine si in plus ar necesita multa cautare
Din cate imi aduc aminte cele de pe piesele lui Nimeni Altu nu sunt luate din alte parti (Cel putin multe dintre ele) ci sunt facute de o terta persoana!

Tu poti sa cauti in filme romanesti de exemplu, sunt o multime de fraze memorabile in filmele romanesti din anii 70-90!