| Mfkinsmile a întrebat:

TPU! Help! Azi am vazut un videoclip in care la sfarsit e o masina albastra cu niste tipe in ea iar una e bruneta si are creasta :d. Din melodie nu stiu versuri, adica nu mi le amintesc. straight faceDaca aveti vreo idee va rog eu not worthy

2 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Bai nenea sau tanti pune-ne si linkul unde ai vazut u cine crezi ca suntem noi sa stim ce ai vazut u logic sau nu gandesti

| rosiescufita a răspuns:

Ai gasit cum se numea melodia ca si eu de cand o caut si nu stiu cine o canta si nici cum se numeste. te rog mersi...