| silver19 a întrebat:

Va place melodia asta? :
http://www.youtube.com/watch?v=umsdHZ5nnnY
Stiu ca e mai veche dar e geniala, o ascult si acum :)

9 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Super faina melodia, am si uitat de ea love struck.

| VladyCristian a răspuns:

Wau... Am uitat de ea. E super faina. Imi aduce aminte de perioada de acum un an si jumatate. Doamne ce vremuri... :X

Melodie de nota 10+1 happy Felicitari pentru postare

| Dominicc a răspuns:

E frumoasa

| hiphopbeatz a răspuns:

O melodie frumoasa deoarece nu este atat de comerciala precum sunt astea acum.

pace!

| Bianca_4346 a răspuns:

Chiar e geniala...inainte o ascultam toata ziualaughingImi aduce aminte de perioada petrecuta cu ''gasca''mealaughingsuna ciudat dar asa e... Mi'ai facut ziua mai frumoasawinkinglaughing

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Destul de frumoasawinking

| Sebby_6032 a răspuns:

Super tare melodia si ai dreptate cand spui ca e genialawinking

| Mitsuu a răspuns:

E „draguta"