| aida123 a întrebat:

E pacat sa am dorinte sexuale fata de un preot?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Doar dacă ești bărbat, nu ești căsătorită cu el sau vrei doar să faci sex fără copii. În cazurile ăstea e mare păcat, dar e păcat când vine vorba de orice bărbat nu contează dacă-i preot sau nu trebuie doar să faci mulți plozi și o familie mare.

29 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ai probleme grave, consultă un medic psihiatru.

| monstrulet a răspuns:

Conteaza?

| Danutza27 a răspuns:

Stai asa sunt niste diferente
1)vine in mintea ta sa. chestia cu dorinte sexuale musai cu un preot (in mintea ta se naste pactul) adica dracusorii aia mititei te impung cu furcoiul si tu asculti de ei
2)incepi sa fluieri a paguba ca de in Scripturi scrie ...Aici intervine invatatura lui Dumnezeu
3)Te lasi pagubasa deci nu ai inceput sa pui in practica pactul Pacatul se va stinge de la sine
4)Il pui in practica pui o fusta scurta etc De aici incepe necazul si nu mai continui
Eu zic sa te potolesti si sa ramii la fluierat a paguba mai si un Tatal Nostru,poate miercuri si vineri cu post ca recomanda toti mincarea vegetariana, presarate cu niste Rugaciuni si fapte bune, mai si niste matanii ca recomanda toti miscarea si nu am vazut calugari ologi

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca esti femeie sau baietel nu e nicio problema!

| Damasc a răspuns:

Pacat nu e,dar e in zadar, esti fata, iar preotii in general au alte inclinatii, ma-ntelegi fetişcană?

| gigel68 a răspuns (pentru Damasc):

Asa-i... barbati si copii.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce minte bogată ai!
Pa, pa.

| Necrophagist a răspuns:

Biblic dorintele sexuale sunt aceleasi cu insasi actiunea, ar trebui sa il schimbi

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Nu neaparat, pana la urma, inainte sa fie preot, este barbat. Numai ca probabil e insurat, asa ca mai bine incearca sa nu te mai duci la slujbe pana nu iti trece acest gand, nu de-aia te duci la Biserica.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde.Daca ii spui in fata, da.Cu gandul, nu.Tot barbat este.Si preotii au copii.

| mona a răspuns:

Preotu e si el om, nu cred ca i pacat

| enverhoxha a răspuns:

Preoţii nu sunt toţi homosexuali?

| Danutza27 a răspuns (pentru enverhoxha):

Nu deoarece nu au creier de gaina

| 84738493 a răspuns (pentru enverhoxha):

Idiotule!

| gigel68 a răspuns (pentru enverhoxha):

laughing nu, doar o parte sunt poponari. cealalta parte sunt pedofili.

| ZOB a răspuns:

Alea deja sunt fetishuri. L-ai trage de barba a? laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu. Ce mai astepti? Sari pe el!

| FesCuDungi a răspuns:

Nu

| myself a răspuns:

Numai prostii cu "hai e pacat daca? pfoai dar daca nu tii post e pacat, foai dar vezi ca daca faci aia e pacat, etc " sunt numai prostii.nu exista chesti din astea gen Dzeu... daca intrebi pe cineva despre Dumnezeu o sati zica :" si aerul nu se vede dar este acolo, asa si Dumnezeu ". aerul prin fizica si chimie sau biologie tot ii demonstrezi existenta dar "paranormalilor" astora care cica vorbesc cu Dzeu nu le pasa ca Dzeu exista bla bla bla in ziua in care se va demonstra ca Dzeu exista nu o sa mai fie univers. APP nu e pacat sa ai dorinte sexuale fata de un preot ca si el e un prapadit la fel ca toti oamenii de pe pamant (fara guvern)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca e calugar sau ceva mai mare decat preot. Daca e doar preot nu e pacat, ei au voie sa aiba o familie si copii si nevasta, deci pot sa faca si sex ca doar nu ii aduce barza copiii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti preoteasa lui, da.

| yonutz1 a răspuns:

Nu

| CalinBerindean a răspuns:

Da, ca sa fie preot trebuie sa fie insurat ( daca nu este insurat devine episcop ) iar daca divorteaza tot piscop devine, deci este un pacat episcopi nu au voie sa aiba familie big grin

| Annemari3 a răspuns:

Nu.
Un preot e ca oricare alta persoana...

| Wooky a răspuns:

Hm.lol happy
Da, si cu gandul se pacatuieste.

| Babygirl90 a răspuns:

Nulaughing Pacat ar fi sa aiba el fata de tinetongue

| justsmk a răspuns:

laughingahaha

| Brigitten a răspuns:

Arata bine macar? Sau e tentatia fructului oprit?