| edytZzza a întrebat:

Maine este ziua cuiva din familie si ne invita pe toti din familie ( pentru a-si inaugura casa ), si din contra ce ma enerveaza mai mult este ca avem la masa si cartofi prajiti cu carne prajita. Si mi-e frica sa nu acumulez niste kg. in plus, vine si vara acum...
Credeti ca daca voi manca putin din prajeli voi ramane la aceeasi greutate?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ca sa pui pe tine va trebui sa mananci mai des astfel de mancaruri, daca mananci doar la ocazii nu se va simti diferenta.

| Ckarmen a răspuns:

Poti sa mananci cat vrei daca esti sigur ca dupa depui un efort considerabil pentru a arde caloriile acumulate dupa ce ati terminat ia rolele si plimbate 2 ore sau fotabl orice vei fii mult mai sigur asa happy nutrtionistul spune sa mananci ce vrei din toate cate putin sa te ridici flamand de la masa nu satul happy ultima masa trebuie sa o i-ei inainte cu 4 ore de somn happy bafta sper ca te-am ajutat!

| CriSsuletSs a răspuns:

Incearca sa nu exagerezi cu mancarea...mananca mai putin si nu o sa te ingrasi... sper sa iti fie de ajutor

| masubosul a răspuns:

Daca mananci putin din ele nu o sa acumulezi kg

| Sburlea_Florin_1998 a răspuns:

Depinde cat mananci! Sa nu abuzezi doar! A, si sa te misti, sa nu stai dupa ce mananci!