| Joker a întrebat:

Buna dimineața tuturor, îmi puteți spune și mie ce trebuie sa fac dacă am primit acest mesaj pe Okazii.ro?

Cerere returnare comision pentru produsul - iPod Classic 30GB original, stare excelenta de functionare

Suport Clienti Okazii.ro:

În urma tranzacţiei pentru produsul iPod Classic 30GB original, stare excelenta de funcționare din data 2012-10-31 utilizatorul alltrade a cerut returnarea comisionului retras de sistem. alltrade spune că tranzacţia nu s-a finalizat, pentru că tu tu nu ai mai dorit produsul.

Pentru a rezolva această situaţie, te rugăm ca În cel mult 7 zile lucrătoare de la primirea acestui mesaj să ne dai mai multe informaţii despre modul În care s-a desfășurat această tranzacţie. Dă click aici.

Eventuala returnare a comisionului nu va afecta din punct de vedere financiar contul tău de utilizator.

Întrebarea mea este,dau click acolo unde este scris "aici" și e cu albastru și pot scrie ca s-a finalizat cu bine tranzacția și sa fiu sigura ca nu v-a fii nici o problema? Ce trebuie sa răspund la acel formular ca sa nu fie nici o problema cu contul meu,al lui,tranzacția, cu nimic?

Va mulțumesc și e prima oara cînd fac cumpărături de pe acest site și de aceea întreb:*

Răspuns Câştigător
| AlecsLexx a răspuns:

Trebuie sa-i trimiti utilizatorului banii de comision care okazii.ro i-a luat de la el, deoarece nu ai mai incheiat tranzactia, deci nu ai platit, dar lui i-a fost luat totusi comisionul. happy