| anonim_4396 a întrebat:

Bunăăă!
Am dat comandă pe Shein de pe 25, iar de pe 29 până n momentul actual îmi arată că e in tranzit HOLLAND,NORTH HOLLAND PROVINCE, Clearance processing completed.
Dacă a fost cineva în situația asta, în cât timp v-a ajuns coletul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

2-3 sapamani, ca vine din China cu cel mai ieftin transport.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mai sunt persoane care au fost in aceeasi situatie aici pe TPU, poti cauta la search bar prin cuvinte cheie si gasesti postarile lor.