| sliria a întrebat:

Ce va cumparati de obicei cand mergeti la shopping?

Răspuns Câştigător
| denisa_2911 a răspuns:

Pai toate cele necesarehappy... tu? pup

20 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Ce-mi trebuie sau ce mi se pare mie mai frumos, aveam o perioada in care imi cumparam posete, acum am o colectie bogata dar nu prea le folosesc. in general cumpar bluzite si rochite, imi place sa-mi arat picioarele.

| M.madallina a răspuns:

Eu merg in fiecare week-end la baneasa shopping city si mereu plec cu cate ceva de acolo, o bluzita, niste pantalonibig grin

| EUSIATIT a răspuns:

Pai daca as avea bani mi as cumpara .multe cosmetice. haine atit cit purta .nu fff multe si etc... tu?

Răspuns utilizator avertizat
| ☼loli☼ a răspuns:

Ador blugii pe picior! In ultima vreme mi-am luat unii roz cu negru si altii albastru inchis... :X

| JesterRO a răspuns:

Oua. Multe oua!

| JesterRO a răspuns:

N-au ba astia simtul umoruluilaughing
Voi aveti oua de exemplu?

| arysa a răspuns:

Cercei, diferite modele, culori; :X

| carmi_6480 a răspuns:

Pe criza asta dupa ce cumperi cele necesare cu greu iti mai permiti sa-ti iei vreun obiect vestimentar, totusi o bluzita [la reduceri], un rimel un ruj si gata... poate la salariul urmator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce am trebuinta, ca de aia merghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa mergi la shopping, mergi la mall! Dar un mall online cu 5 etaje! Vino sa vezi!
http://www.shops-and-the-city.ro/etaj/2/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu imi cumpar cele necesare... Nu merg degeaba asa ca pot sa-ti dau niste idei: haine, mancare, lucruri cosmetice,(adica nu poti sa-ti cumperi oua daca mai ai acasa.sau altceva trebuie sa-ti iei ce simti tu ca-ti trebuie) pup

| zalisa a răspuns:

Eu daca ma duc, daca gasesc ceva ce imi place nu ma dezlipesc pana ce mi-o iaubig grinhappy

| ShaKuri a răspuns:

Paine... orez... mai cumpar si cate o bere...cate o legatura de ciorapi...chestii din astea.

| ForeignO a răspuns:

Eu imi cumpar pantofi! Multi pantofi! si niste haine potrivite pentru respectivul sezon(Iarna Vara...)

| roccomato a răspuns:

Tot timpu cand merg la shop daca vad ceva si i-mi place i-mi cumpar, sincer in ultimul timp am cam renuntat avand probleme in dragoste nu mai am chef de asta.

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Cosmetice:X, haine:X, pantofi:X

| teuta99 a răspuns:

Cateva haine dragute si de n-am bani doar ma uit, desi prefer hainele sport, comode!

| bella_7690 a răspuns:

Haine big grin