| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea cumpara mult polistiren expandat? As vrea sa fac mici sculpturi pentru un proiect la scoala

Răspuns Câştigător
| cely a răspuns:

LA DEDEMAN

3 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

De la Praktiker.

Bula
| Bula a răspuns:

Se gasesc la depozitele de materiale de constructii, de diferite grosimi, in general 2 densitati de baza.

| simona24 a răspuns:

Daca este pentru scoala poti sa mergi la un magazin de electronice sa ii rogi sa iti dea cateva coli de la ambalarea frigiderelor sau ce mai au ei pe acolo...eu asa am facut pentru fiica mea.