| watzon a întrebat:

Am si eu o intrebare vreau sa-mi fac o comanda de pe emag.ro si nu stiu sigur ce o sa fac! Sunt serios sau mai dau si tepe? Si inca ceva vine la posta sau curier? Voi ati comandat? Funda mersi

2 răspunsuri:
| tudorviorel a răspuns:

Cred ca sint cei mai seriosi trimit prin curier ofera garantie.eu am comandat um laptop un cuptor

| tequiii a răspuns:

Buna! sunt seriosi. Eu am comandat un laptop, 2 mouse-uri si un wireless, iar produsele mi-au venit prin curierwinking