| Marius1GAME a întrebat:

Siteul unfazed are adidasi originali?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce preturi au, cam asa pare. Dar prefer sa folosesc asemenea suma pe ceva mai folositor.

| SuNaM a răspuns:

Buna. Da, este cu produse 100% autentice. Este și internațional adică îl găsești în multe țări așa că stai fata griji, primești produse originale cu certificat de garanție. Dacă dai la informații la ei pe site, o să vezi chestiile astea. Îți las un citat care arată că o să primești produse originale :

" Aici, clientii pot alege cu incredere dintr-o selectie variata, stiind ca fiecare produs este garantat ca fiind autentic. "