| FlorinEX a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara un pui de Lup/Labrador, maxim varsta 2-3 luni, vaccinat, deparazitat etc. Si undeva aproape de Suceava!
MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| Chitimus a răspuns:

Cel mai usor e sa te duci la PetShop-uri din oras si sa te interesezi. De obicei oamenii care au pui de catel ii duc la PetShop sa ii vanda, iar PetShop-ul iti vinde tie ghemotocul de blana.
O singura problema. La 2-3 luni nu il gasesti vaccinat, poate poate cu deparazitarea facuta. Vaccianrea incepe sa se faca de la 2 luni in sus, si 2 saptamani diferenta intre ele vaccinuri. Adica se face unul la 2 saptamani. Sunt vreo 4 sau 5. Oricum. Incearca. ^^

1 răspuns: