| AngelHugz a întrebat:

Voi ce cadouri cumparati in general pentru Craciun?

Răspuns Câştigător
| oAaaNaa a răspuns:

Pai matusimiea care are 18 ani.i-a cumparat iubitului ei o rama frumoasa de craciun si a bagat pe un stick o poza cu ei doi sarutandu-se si a tras-o la imprimanta ca fotografie!
A pus-o in rama si am fost cu ea la cumparaturi si i-a mai cumpart un ursulet rosu!
Asta e cel mai frumos cadou pentru. iubitul sau iubat ta/u!
Pt prieteni cel mai frumos cadou ar fi un album cu poze cu toti prietenii sau cu voi doi!
Pt parinti cred ca ar fi frumos sa le faceti o cina romantica sau sa va duceti toata familia la cinema la un film de comedie!
Funda?!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam nimic, nu sant specialist in cadouri

| Lory_1630 a răspuns:

Pai mamei un set de la Nivea sau Dove, tatei un ceas sau ceva de la STR8.

| eu123456789 a răspuns:

-haine
-bijuterii
-jocuri

| roxy585 a răspuns:

Depinde pentru cine este:
1.mama:o esarfa,fular,poza cu voi, stilou, cercei, lantisor, inel, etc
2. tata:jocul preferet, stilou, tablou, manusi, fular etc
3.frate/sora:jocuri
4.prieteni:ceva care simbolizeaza prietenia voastra!
FUNDA?