| 05051983 a întrebat:

Cum îmi pot recupera adresa de yahoomail, dat fiind ca mi-am uitat parola, iar la autentificarea prin 2 factori, adresa de email nu mai era valida? Acum îmi apare ca nu mai am acces la acest cont și îmi cere sa creez altul

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa ceri cod de deblocare prin numarul de telefon, sa primesti prin SMS codul de deblocare (valabil doar 3 minute! ).
Daca nu ai nici numar de telefon valid, atunci intr-adevar ti-ai pierdut contul si trebuie sa-ti faci altul (dar intretinut! ).

| darrio2007 a răspuns:

Spune clar că trebuie sa-ti creezi altul.
Va trebui sa faci asta.

| dullcat a răspuns:

N-ai mai pus aceasta intrebare si de pe alt cont TPU? Asta e, se pare ca esti obligat sa-ti faci altul.