| Bogdim0t a întrebat:

Care sport vi se pare cel mai solicitant?(dintre orice sport nu din cele pe care le-am practicat). Din toate cele 3 sporturi pe care le-am practicat (gimnastică, judo și fotbal) cel mai greu mi s-a părut gimnastica, aici mă refer la programul foarte solicitant și exercițiile foarte obositoare. Aveam antrenamente zilnic câte 3 ore pe zi, uneori făceam și sâmbăta. Veneam direct de la școală la antrenamente și ajungeam acasă la ora 18. M-am lăsat din motive medicale și chiar nu mai făceam față programului. M-am lăsat pentru că aveam o alimentație necorespunzătoare ducând la dureri de burtă îngrozitoare, mâncăm de 2 ori pe zi, la școală și cina că prânzul nu-l mai apucasem. (Nu mănânc dimineața chiar dacă încerc, mi se face rău).

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice sporteste obositor, daca-l faci intens.

| Lioana a răspuns:

Mie cel mai obositor mi se pare alergatul.

| Angelindeed a răspuns:

Gimnastica e grea că e variată, exercițiile sunt multe și ating fiecare mușchiuleț de pe corp