| anonim_4396 a întrebat:

Ce bandă de alergat pliabilă îmi recomandați? Doar banda sau cu tot cu mânere(cum e cea de la sală doar că pliabilă)? Vreau comentarii serioase de la cei care au avut sau au.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Serios o sa iti zic si eu, dar nu vei face mare lucru acasa
Eu zic sa mergi la o sala
Am rude care au astfel de benzi de alergat, crezi ca le folosesc regulat?
Sportul facut acasa necesita mare dar mare motivatie, stiu ce zic am facut sport toata adolescenta mea
Este un motiv pentru care sportul amator cat si cel profesinist se face la sala/club etc si nu acasa