| Alike a întrebat:

Ce credeti de meciul Real- Barca de sambata asta din campionat dupa ce am vazut cum s-au terminat cele din cupa regelui? Care este pronosticul vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am niciun pronostic. Realul va câştiga oricum fără probleme. Atâta timp cât Mourinho va fi la Real, va fi aproape imposibil pentru Barcelona să-i mai învingă.

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sper din suflet sa bata Barcelona.Nu sunt fan infocat Barcelona dar as vrea ca Messi sa ii dea o lectie lui Cristiano Ronaldo si lui Mourinho, mi se par foarte increzuti.Parerea mea e ca Messi e de 1 milion de ori mai bun decat CR7.Nu degeaba are 4 baloane de aur. Sper sa invinga cu 1-0 Barcelona, sa ma faca fericit si sa faca toata suflarea blau grana fericita.

| greyhound a răspuns:

X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-1 pentru Real Madrid.
Marcatori: L.Messi / C. Ronaldo, Ozil.

| victor333 a răspuns:

1-1 sau egal 0

| RzV28 a răspuns:

1-1 sau 2-1 Barca

| danielut a răspuns:

2-0,pentru barca

| NorulVerde a răspuns:

Real 1-2 Barcelona

| ionuthas a răspuns:

Baca bate!