| marizz a întrebat:

Daca fac poza unui bilet la pariuri si nu acopar nimic, persoana ce imi vede biletul poate sa il ridice inaintea mea in caz ca e castigator? Sau are nevoie de biletul fizic? Poate lua vreo informatie de pe bilet cu care sa se dea propietarul si sa incaseze banii?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

E nevoie de biletul propriu-zis pentru a-ti primi banii. Il poti arata oricui fara vreo problema. Cate bilete castigatoare am vazut eu pe Facebook...

| Plato a răspuns:

Acopera codul se bare, sa fii sigur.
Oricum, foarte greu sa faca ceva, trebuie sa stii meserie.

| Aube a răspuns:

E nevoie de biletul care ti-a fost eliberat cand ai jucat.