| anonim_4396 a întrebat:

Eu joc fotbal si prietenii imi spun ca sunt cocosat, mai imi spun ca si stau asa.Ce ar trebui facut?

Răspuns Câştigător
| SinCaraMistico a răspuns:

Ar trebui sa ii lasi in pace si sa le platesti cu aceeasi moneda ii urmaresti si cand stau si ei la fel le spui la fel ca esti cocosat so ca stai asa si te uiti! Vezi daca merge eu am incercat si a mers!

4 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Voi il sfatuiti sa nu isi mai bage prietenii in seama cand spun asta dar cand o sa ai 30 de ani ai sa regretiwinking incearca sa stai drept si daca iti doresti cu adevarat sigur vei reusii

| emiliaalexandra a răspuns:

Tine o matura dupa spate multi copii cocosati fac asta si se remediaza mult eu am un verisor care a procedat astfel asa ca incearca.

| Veex123 a răspuns:

Nu ii baga in seama, lasa-i sa comenteze ca fraieri. sau tu te refereai cum sa-ti indrepti spatele?

| campionu a răspuns:

Nnui baga in seama