| Enachescu23 a întrebat:

Ofer funda celui care imi spune ponturile din gazeta sporturilor de azi 29 decembrie

1 răspuns:
| FuuTonN a răspuns:

Pentru a doua oară în această săptămînă, Dan Chilom a oferit o cotă de 4.00 în pagina de pronosticuri a Gazetei Sporturilor! După ce a indicat corect că la partida dintre Şahtior şi Mariupol se vor marca 3 goluri (scor 2-1), tipsterul nostru v-a propus să pariaţi şi "1 şi sub 2.5 goluri" la meciul Inter - Catania (scor 2-0). Astfel, Gazeta a bifat 23 de ponturi corecte în ultimele 7 zile, la o cotă medie de 1.60.

Ponturile de azi:

FOTBAL # ITALIA 1 # PARMA - SAMPDORIA
Pont: 2-3 goluri în meci
Cotă: 1.95
Încredere 6 din 10

FOTBAL # ITALIA 1 # INTER MILANO - CATANIA
Pont: 1 şi sub 2, 5 goluri
Cotă: 4.00
Încredere 3 din 10

FOTBAL # ROMÂNIA 1 # PANDURII - STEAUA
Pont: 2 şi peste 2, 5 goluri
Cotă: 3.50
Încredere 4 din 10

FOTBAL # GERMANIA 1 # HAMBURG - STUTTGART
Pont 1 fără remiză
Cota 1.70
Încredere 6 din 10

FOTBAL # LIGA CAMPIONILOR AFRICA # AL AHLY - SUNSHINE STARS
Pont Peste 2.5 goluri
Cota 1.87
Încredere 3 din 10