| Szmigal32 a întrebat:

Salut TPU, ce părere aveți despre SARMuri? De exemplu RAD. 140?

Răspuns Câştigător
| SkandallKamataru a răspuns:

Steroizii actioneaza in intregul organism, in timp ce folosirea Sarms actioneaza numai pe zone specifice, ex muschi, oase, etc. sunt o versiunea mai noua a steroizilor si sunt mult mai safe decat steroizii clasici, insa si acestia au efecte nasoale asurpa organismului si nu recomand folosirea de steroizi decat daca ai o cariera din bodybuilding si castigi bani din asta... daca faci sala doar pentru fun, e o prostie sa bagi stero.

1 răspuns:
| SkandallKamataru a răspuns:

Daca tot vrei sa iei Testolone, nu lua mai mult de 10mg, si fa-o pentru maxim 8 saptamani, iar dupa terminarea ciclului foloseste si un pct bun gen Clomid, pentru a stimula producția de LH și FSH.
Primele 4 zile ia 50mg pe zi de clomid, apoi poti lua urmatoarea saptamana cate 25mg si cam asta e.
N-ar trebui sa ai efecte adverse daca mananci ce trebuie si cum trebuie si esti activ.