| anonim_4396 a întrebat:

Acuma sincer TPU de ce nu va e frica de Sfarsitul Lumii ca o sa muriti cu toti uitati aici si Nibiru si nu e fake planeta se poate vedea cu Ochiul Liber http://www.youtube.com/watch?v=Qm1rsukApRg http://www.youtube.com/watch?v=G4kOSjm224Y&feature=relat ed

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Primul e fake. la al doilea nici nu ma uit ca n-are rost

| Purec a răspuns:

Daca ar fi atat de aproape de noi o laneta de dimensiunile care se spune ca ar fi aceasta Nibiru, efectele gravitatiei ei s-ar simtii. In plus, cei care au facut acel fake, nu prea s-au documentat. Se zice ca Nibiru asta ar fi un gigant gazos, apropia de amrimea lui jupiter sau chiar mai mare. I-ar in imaginile alea, apare ceva oarecum asemanator cu luna. Plus ca fiind observata din emisfera sudica, ar fi fost mai luminoasa putin. In concluzie e un fake prost realizat. Poti gasi si alte posibile "apocalipse". Asta cu Nibiru insa nu are nicio sansa. Pentru simplu fapt ca aceasta planeta nu exista, si nici nu ar putea exista o planeta cu caracteristicile ei. Daca vrei neaparat iti si explic cu lux de amanunte de ce nu poate exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si chiar daca ar veni sfarsitul lumii oricum nu m-ar incanta deloc sa-mi traiesc ultimele zile cu frica-n chiloti happy. Las-o balta! Daca vine, vine, daca nu, nu ce mare branza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mi-e frica...brrrr!