| GeorgeMihai a întrebat:

Buna dimineata si Craciun fericit!

Credeti in telepatie?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doamne ajuta, nu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mulumesc de urare.
Fiindcă am avut experiențe personale suficiente ca să certifice pentru mine existența, cred.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Neata, la fel! ^_^

Cred in telepatie, insa... nu la nivelul care este cunoscut deja. Candva poate o sa se ajunga la mai mult in acest domeniu. Dar nu prea curand.

| T0T a răspuns:

Nu am motive să cred. Nu am experimentat așa ceva.

| Catrice a răspuns:

Da normal.
Stai să-mi folosesc puterea și să te fac să-mi dai fundahee hee

| LPCTSTR a răspuns:

Nu-i nici pe departe buna aceasta dimineata si nici fericita aceasta sarbatoare importata.
Nu cred, la fel cum nu cred in orice alte porcarii de pseudostiinte si pseudocrezuri.

| gabicoo a răspuns:

Credem! Dovada: am intrat imediat și ți-am răspuns!
laughing

| Vântulalb a răspuns:

Craciun fericit si tie!
Telepatia exista, nu e o credinta ca religia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă urmărești interviul cu Dumitru Bordeianu, te lămurești.

Citește-i și cartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Crăciun fericit!

| blairelovesmusic a răspuns:

Da.

| badpanda a răspuns:

Nu cred in Craciun.
Telepatia exista.

| InOrOut a răspuns:

In ziua de azi nu prea mai cred nimic, numai minciuni vad peste tot. Sa crezi doar in D-zeu atat. Nu stiu ce sa zic de telepatie "psionic powers" inca nu s-a descoperit nimeni sa poate face asta. Creierul e puternic dar nu avem "antena" ca sa controlam exteriorul corpului. Cica vor sa faca ceva de genu cu un cip pe creier (daca nu s-a si facut deja) pentru telepatie. Practic cipu joaca rolul de antena. Telepatia e usor de facut, telekinetica e grea happy

| deeajk109 a răspuns:

Hey,Crăciun fericit si tie.Da cred în telepatie.

| StefanDin03 a răspuns:

Crăciun fericit si ție!
Inca nu se știe daca exista sunt doar niste teorii care spun ca, atunci când un om își foloseste 50% din creier (normal folosește 10%) poate sa obțină telepatia