| anonim_4396 a întrebat:

Daca-mi fac mai multe conturi si dau cu stupizi in Atei, agnostici, evrei, musulmani, Dumnezeu ma vede? oare El ce zice?
Sau ma va considera un inger razboinic? thinking

Răspuns Câştigător
| Dmonik a răspuns:

Da...
1. Loc in Rai asigurat.
2. Diploma Legiunea "Jos cu ei/ Jos cu atei!"
3. Colan cu cruciulite si fundite - clar.
4. Titlul de "Robocop bisericesc".
5. Coliva si copane asigurate pe toata perioada vietii.
Lista completa ti-o dau in momentul in care imi vei demonstra ca o faci cu credinta si nu influentat de beneficiile ulterioare! tongue

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil o sa zica: trebuie sa fi fost beat cand l-am facut pe-asta!

| Gizăz a răspuns:

Dacă eşti ironic zic haha, dacă nu atunci ia-te de mână cu Becali şi aruncaţi-vă în Dâmboviţa.

| Dmonik a răspuns:

Inca ceva: nu stiu daca dumnezeu te vede, dar Raluca sigur va fi cu ochii pe tine!batting eyelashes Bafta!

| Thunder a răspuns:

O sa fie multumit ca ai aparat interesele crestinilor ca un luptator de gherila.

Răspuns utilizator avertizat
| Cretzule a răspuns:

Da... o sa fi Arhanghel laughing

| Диана a răspuns:

rolling on the floor) Da, o sa te considere Sfantul Gheorghe 2! rolling on the floor

| MMadalina a răspuns:

O sa-ti pregateasca Dumnezeu un loc in Rai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-o sa fie multumit. Ca daca le acorzi stupid, practic ii judeci. Si singurul care are dreptu` sa-i judece este EL.

Bafta`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa fii arhanghelul fanatic happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce'ar fi sa-ti raportez eu cacaoa de intrebare tampita? ehh? nu'ti place cand iti aduc aminte cate mii de conturi ai avut, no? esti vargin no?

| costa1988sv a răspuns:

Dar alta ocupatie nu ai?