| AvalohAlyn a întrebat:

Dacă sunt atras de mistere, astrologie, spiritualitate, istorie, medicina politica și religie cum pot sa îmi transform macar unele dintre aceste atractii in adevarate pasiuni/hobbyuri frumoase din care sa am mai multa satisfacție personala si sa mi le dezvolt? Voi ce părere aveți despre aceste domenii? Măcar la unul dintre domenii sa ajung sa fiu as si cât de cât mai câștigat din el și având totodată si satisfacție personala.
De fapt asta e întrebarea:Cum sa castig si eu ceva din aceste 3 atractii/pasiuni de baza? Măcar satisfacție personala dacă nu bani in viitor ma refer,.

1 răspuns:
| Sportacus123 a răspuns:

Alege un loc de muncă, dacă nu ai și asta e. Nu trebuie să-ți placă, nimănui nu-i place să meargă la muncă, dar colectivul să fie ok.
Succes în ceea ce îți propui!