| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa fac muschi fara extensor, fara greutati, etc. Fara sa fac miscare sau sa ma misc, doar prin puterea gandului?

13 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Bineinteles. Poti si fara "puterea gandului". Trebuie sa tii intr-o farfurioara, niste pamant si bucati de caramida, in multa umezeala. Dar mai bine culegii muschii de pe copaci ( pe partea dinspre nord ). Daca nu stii care e nordul te uiti dupa ceva verde. Dar la ce-ti trebuie muschi cand tu ai nevoie de altceva mai intai!? Adica encefal. Adica creier. Functional.

| DBlack a răspuns:

Ce intrebari pot pune unii oameni. o sa faci muschi mintali laughing). cum sa faci muschi daca nu-ti antrenezi muschiul? laughing). tu poti sa te ingrasi fara sa mananci?

| VladimirPutin a răspuns:

Ești lipsit de ea

| negru30 a răspuns:

Da te asezi jos cu picioarele in X - gandesti mult - dar mult de tot si cand esti gata tragi repede aer in piept - sa vezi ce muschi faci - o sa ti se cam inroseasca ochii dar face parte din ritual - scuze am uitat - doar inspiri nu mai expiri

| Biggiesan a răspuns:

Andrei38 tie cred ca ti-e pofta de niste muschi tiganesc!

| AnneBre a răspuns:

Ţie îţi lipseşte mintea deci nu, nu poţi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca da. Daca stai multa vreme nemiscat te umpli de muschi. Vezi ca muschiul creste pe partea de nord, ca e umbra si racoare.

| BambiSd a răspuns:

Sigur ca da! Sa ma vezi pe mine... Nici nu mai incap pe usa! Sunt numa` muschi.laughing Glumeam. Mai,eu stiu ca nu se pot face doar prin puterea gandului. Dar cine stie, o fii si asta o metoda. Puterea gandului o poti folosi, doar ca sa iti impui tu tie, sa ai vointa ca sa faci toate eforturile necesare pentru o buna masa musculara. Bafta!winking

| ShadowSKQ90 a răspuns:

E imposibil laughing

| gebeleizis a răspuns:

Imi pare rau dar doar gandul o sa devina musculos in felul asta

| Andreishmek a răspuns:

Cu proteine de la sali de forta sunt batoane la 2-3 lei max si 1 baton pe zi timp de 1-2 luni cresc muschi destul de mult

| parazitul a răspuns:

Da desigur ca se poate trebuie sa mananci mult la mack-donalds ca sa iti intensifici puterea gandului.fii increzator in fortele proprii sigur vei reusii...

| Thebestone a răspuns:

Nu