| mariatina a întrebat:

vreau sa cititi aceasta intamplare:
Sunt din timisoara de la scoala generala 5 (este primul meu an acolo fiindca ne-a mutat scoala). langa este scoala veche. prin iarna eu si cu prietenele mele ne-am dus in spatele scolii vechi si am inceput sa facem spiritism (in gluma nici nu stiam daca facem bine a facut pentru ca ne plictiseam). si am invartit sticla am pus tot felul de intrebari chestia ciudata este ca raspunsurile aveau sens. ultimele 2 intrebari : vrei sa ne omori? da, de ce? e amuzant. bun am spus ca OK, dar astazi nu ni se mai pare ca e OK. ne-am dus din nou in spate. era usa deschisa la vechiul atelier care acum a ramas din el numai ravasite. daca ma apropiam simteam ca imi inghata mainile si imi venea sa plang (sa lacrimez). eu si cu una din cele mai bune pr.ne-am dus in fata scolii iar celelalte au facut niste poze erau si doi baieti. unu dintre ei a intrat iar in poza dupa capul lui era o lumina. s-a dus si cea mai buna prietena a mea si a apurut in fata ei o lumina alba dar din fericire a facut poza. era o fata de om deformata parca ar fi fost torturata. am plecat de acolo dar inainte am vazut ca scrie staeaua steaua pe pereti. iar un baiat a spus firar de steaua atunci mingea parca ar fi vrut sa loveasca pe cineva. noi tine-m cu poil, iar din cate stiu steaua a pierdut aseara.

va rog daca stiti cumva o explicatie sa ne dati! nu glumim si nu ne arde de glume la adresa fantome. iar poza aia pe care a facut-o cea mai buna pr nu-i pot gasi explicatie.

Răspuns Câştigător
| yuuki_9553 a răspuns:

pai sa zic asa ma fascineaza foarte mult... s ate cred sa nu te cred! sa gasesc o explicatie, cum sa mai intamplat de altfel la multe alte persoane destul de imature sau curioase, din momentul in care ai facut u ce ai facut... nu sunt sigura dar cand faci un asemenea ritual sau cve de gen spiritism poti deschide o poarta, nu stiu cat de adevarata, mai ales daca acel loc era cam vechi si nu prea circulat de obikei lokurile astea nu sunt prea curate! parerea mea nu stiu sigur iar faza cu poza poate fi orice!

11 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

laughingFantoma e stelistalaughing

| Marcian a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa va folositi mai mult de ratiune si mai putin de filme in viata.Nici ce are fotbalul a face in asta nu prea inteleg, dar macar tineti cu poli, asa ca nu sunt prea rau.

| Minks a răspuns:

E doar imaginatia voastra.

| Licuriici a răspuns:

Buna. happy Si eu sunt din timisoara dar sunt de la alta scoala.
(tot generala)
As vrea sa vad si eu poza aia
la id-ul de messenger lore_bla_bla_bla
te astept! :*

| DonAnonymius a răspuns:

Renunţă la ce tâmpenii faci tu.Tot ce înseamnă magie,vrajă, spirite, morţi nu are legătură cu viaţa umană în care trăim noi.Eu zic să încetezi cu aşa ceva.Probabil de la prea multe desene animate ...hai succes.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Nu-i de gluma cu astea iar ceicare glimesc sunt idioti, si u coleg dela mine din clsa facut pe marele spirittist si ne-am pisat pe noi de frica.Iti dau id-u prin msj privat si-ti povestesc pe mess, si sa-mi dai plz poza ca-s chiar curios.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Arata-mi poza ia id andreisepetan.Nici eu nu glumesc cu de astea.

| Barbiie a răspuns:

Arata`mi poza, daca vrei sa te cred scumpo`:*
barbiie_16winking

| Zoe_6740 a răspuns:

Daca iti dau idul meu imi arati si mie poza te rog? Sunt obsedata de lucruri d'astea. xDxD Te rooog puppy dog eyes3. Idul e toxicpunkkid.

| Gabriela_1214 a răspuns:

Daca iti dau adresa mea de yahoo messenger, imi trimiti poza?

| Ioana_2462 a răspuns:

Buna...da-mi si mei add te rog ca vreau sa vad poza ca si eu am avut parte de chestii de astea in casa la minebig grinbig grin uite id ciucalata_tha93 mersi