| Alexandrinaa a întrebat:

Am o fisura intr-o teava... si curge apa continuu, exista vreo varianta ceva, ce as putea face acolo, pentru. ca nu stiu cine ar putea veni acum in ajun de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Iti recomand Poxilina. Se foloseste pentru a etansa, umple, reconstrui, repara sau uni: obiecte sau parti ale acestora, din metal, lemn, beton, sticla, marmura, etc.
Poti cumpara Poxilina de la sute de magazine online din Romania cu livrare in principalele orase Bucuresti, Brasov, Constanta, Cluj, Iasi, Ploiesti, Timisoara si oriunde in restul tarii, avand cele mai mici preturi.
Un Craciun fericit!

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poxilina se poate folosi in asemenea situatii.

| Liviu222 a răspuns:

Nu prea exista problema pe care banda adeziva sau scotch-ul sa nu o rezolvewinking

| alex1982 a răspuns:

Daca nu ai nevoie de ea poti sa o opresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un instalator evreu ca este disponibil. nu sarbatoreste craciunul

| Lexy_8521 a răspuns:

Ai putea cumpara un tub de silicon care se pune la termopane desi nu stiu daca functioneaza dar macar incerci happy

| tyty_1947 a răspuns:

Iti recomand pe cei de la http://www.instalatii-avarii.ro/
seriosi si ieftini...

| ATC a răspuns:

Iei o bucata de cauciuc (dintr-o anvelopa, de exemplu, si o prinzi pe fisura cu 2 coliere metalice ) Daca n-ai, iti dau eu tongue