| muzicalBoX a întrebat:

Am o problema cu mesengeru-l cand scriu dupa ce dau enter nu imi apare ce scriu si nici ce scriu ceilalti nu apare."1 Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis
2 click pe Start
3 click pe Run
4 in Run scriem: regsvr32 jscript. dll
5 apasam ok
6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript. dll a fost restaurat cu succes si dam ok
7 repetam pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vom scrie: regsvr32 vbscript. dll si procedam ca la pasul 6"chestia asta nu-mi merge la"regsvr32 jscript. dll"imi da erroare tin sa mentionez ca am win 7.Ms anticipat funda pentru raspunsul care o sa ma ajute sa rezolv problema.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| cornelia_9446 a răspuns:

Pai... daca nu-ti mai merge intra pe meebo yahoo messengerhappy
si intra alta-data pe mess`u ala al tau. o sa-ti mearga dupa 2-3 zilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar eu asm sp2 ce pot face?