| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu site-ul ask.fm, am vrut sa intru si imi zice ca am contul suspendat, dar eu nu am faut nimic rau sau ceva de genu, imi puteti da vreo explicatie?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Tu nu dar virusul din calculatorul tău care a încercat să se infiltreze pe server, a comis-o.80% din virușii contactați din softurile ce provin din sursele ilegale conscute de voi conțin viruși care vor să pătrundă neautoriat pe servere prin calculatorul vostru, și normal că administratorii serverlor au luat măsur, prin banarea în primă fază a IP-urilor cu probleme, iar de atacul continuă banarea adrsei MAC.Succes

1 răspuns:
| Cioaca_Alexandra_Andreea_1994 a răspuns:

Dar cum il repar? Ca si mie mi s-a intamplat.