| Popescu_Alexandru_1972 a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy tab 2 de 7 inci mi-a fost schimbata fata in urma spargerii si cred ca n-a fost recalibrata pentru ca nu-mi mai bate toate literele, cifrele de pe tastatura decat intr-o pozitie. Ca sa scriu o fraza trebuie sa o rotesc pe toate partile. Cum rezolv? va multumesc

1 răspuns:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Din pacate cine a pus fata a pus-o gresit. Va recomand sa va duceti la cine v-a pus fata la tableta si sa-i raportati problema. O zi buna.