| DeniiIuu a întrebat:

Are cineva idee cat de buna e placa de par de la Oriflamebatting eyelashes? Este acum in programul de loialitate campania c2-c4 2012 big grin

2 răspunsuri:
| Bez3a a răspuns:

E buna

| Ge0riflame a răspuns:

E buna, indreapta parul ca orice alta placa thinking, este de ceramica. Am primit si eu una, dar o vand pentru ca am deja parul drept si nu am de ce sa o folosec. Daca o doreste cineva, o dau cu 45 lei... oferta pentru Bucuresti/ Ploiesti, deoarece doresc sa o livrez personal happy. Cine o doreste, sa imi lase un mail pe Georgiana. oriflame@yahoo.com si vorbim happy