| CautaoviataBlue_Alecs_1998 a întrebat:

As vrea sa imi iau un iPad mini, eu as fii vrut sa imi iau iPad mini 2, crezand ca va fi lansat cu iPhone 5s. Are rost sa astept sa para iPad mini 2 si sa il cumpar atunci sau sa imi iau iPad mini care este acum disponibil? (pareri)

Răspuns Câştigător
| Mondo a răspuns:

Bineinteles ca are rost sa astepti deoarece este vorba de performantele avansate fata de iDevice-ul anterior. Daca esti nerbdatoare/nerbdator poti sa il ei si pe accela dar sfatul meu este sa astepti sa apara deoarece s-ar putea sa regreti apoi. stima