| Carolina1972 a întrebat:

Am o mica dar mare problema. De ce nu pot sa pun la fotografia de profil de pe Facebook întreaga? Mi-l tot decupează la jumate. Ce ar trebui sa fac? Dacă postez cu mine o fotografie și după aceea o fac ca poza de profil funcționează? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Atunci cand incarci fotografia, in partea stanga jos, scrie ceva de genul sa nu decupeze poza(in engleza) si dai acolo. Apoi o sa iti apara din nou poza in acelasi meniu si doar o asezi incat sa se potriveasca in acel cerc, apoi o postezi.