| skrcsbfts a întrebat:

Buna! Am un telefon Samsung, cumparat acum un an. Astazi, dintr-o data s-a repornit singur si a ramas blocat, fara sa se mai deschida. Imi apare doar acel "Samsung Galaxy, Secured by Knox" si "Powered by Android". Am mai incercat sa-l repornesc de inca cateva ori, dar tot acolo se blocheaza. Cum poate fi remediata problema?

2 răspunsuri:
| vatadezahar24 a răspuns:

Buna! Cand repornesti telefonul tine apasat butonul de PORNIRE si butonul pentru VOLUM IN SUS, o sa te bage intr-un meniu unde trebuie sa ai o setare numita "Wipe data/factory reset" sau ceva asemanator legate de Resetarea telefonului. Dupa ce faci asta telefonul o sa stearga tot de pe el si o sa treaca la setarile lui din fabrica. Daca nu e o problema de hardware, chestia asta trebuie sa mearga. Sper ca te-am ajutat!

| Alexalex1000 a răspuns:

Du-te la cineva care repara telefoane, ți l rezolvă