| d1vine a întrebat:

Buna,as dori sa achizitionez castile Sennheiser Over-Head HD 201.Intrebarea mea este,se merita sau nu? Le cumpar mai mult pentru. muzica(gen dubstep, rock, heavy metal) si pentru jocuri.As dori sa stiu daca calitatea sunetului este ok, si daca castile in general sunt ok. Funda?

2 răspunsuri:
| LupuCenusiu a răspuns:

Merita sa dai banii! Eu am astfel de casti si nu ma mai dezlipesc de ele! SI eu sunt tot cu rockul... Am ascultat la metal si la dubstep la ele... Sunt super ok

| Thejoiner_Yo_1998 a răspuns:

Senheiser sunt cele mai bune casti de pe piata chiar mai bune decat dr.dre merita toti banii