| Toderas a întrebat:

Ce parere aveti de foliile de sticla pe tableta?

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Sunt foarte bune. Sticla temperată este o soluție eficientă pentru a scăpa de zgârieturi lae displayului sau atunci când pote cădea.

| Eastwood a răspuns:

Sa stii ca sunt eficiente, protejeaza bine ecranul!

| Tudiii a răspuns:

Protejează foarte bine împotriva zgarieturiilor de exemplu dacă îți ți telefonul in buzunar cu banii sau cheile
Dar cea mai buna e sticla protectoare, se aplica tot ca si folia, doar ca e o sticla foarte rezistenta împotriva șocurilor si a zgarieturilor mari gen tăierea de cuțit

| Conţu_Ramona_1994 a răspuns:

E super buna! Am si eu si am scapat tableta si nu ii s-a intamplat nimic, s-a crapat doar folia.