| emanu23 a întrebat:

Buna seara, cine ma ajuta la o intrebare :

1-Cum fac sa nu imi mai apara windows-corrupt file
opera.exe -corrupt file

2- Dece cand intru pe opera nu ma lasa imi aapare error initialing opera 11 (prefers)

Va rog mult sa imi raspundeti Multumesc mult anticipat o seara buna in continuare! Salut

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Dezinstalează Opera, după care instalezi din nou

| IloveDamon a răspuns:

Prima oara instalezi Perfect Uninstaller de aici : http://www.perfectuninstaller.com/ daca vrei introduce serial key : M776B-B676R-OZJV7-6LG6D si dezinstaleaza opera.astepta si ceilati pasi si dai dezintalare daca ai dezinstalat opera du-te la folderul de instalare dai click dreapta si uninstall with PU dca nu dai uninstall din aplicatie.

| Zendaya1999 a răspuns:

Pai stai asa sa vedem.La primul raspuns nu stiu pentru ca nu mi s-a intamplat niciodata.La doi insa sunt doua variante de raspuns:
1.) NU AI VREUN FIR CONNECTAT SI SPUNE CA NU E INTALAT;
2.)S-O DISTRUS WINDOSU' SI DAK AI xp BAGATI 7 SI DAK AI 7 BAGATI 8 CA SI MINE SI O SA FI VERY VERY HAPPY!

P.S
WINDOS8 MERGE DOAR LA LAPTOP!