| Akid a întrebat:

Buna TPU
am reinstalat windows`ul si acum nu stiu din ce cauza dar la messemger nu imi apar avatarele la toti
x(
si ma enerveaza ingrozitorr chestia asta as vrea sa stiu ce pot face.

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

E de la mess; isi revine singurwinking

| Dannyjj a răspuns:

Mai multi avem aceasta problema, nu este de la windows, Yahoo messenger sau de la calculatorul tau, ci de la serverul Yahoo si cred ca se va rezolva de catre cei de la Yahoo.

| Dannyjj a răspuns:

Nu trebuia sa "isi" revina pana acum, ci trebuia sa se remedieze problema de ei pana acum, dar se pare ca inca mai dureaza, cel mai probabil lucreaza ei la ceva.

| Akid explică:

Deci.e asa de o saptamana si ceva...trebuia sa isi revina pana acum.

| blondutza94 a răspuns:

La tottzi e asawaiting...nu numai la uh.asa ca nu iti mai face probleme...lasa ca o sa isi revinaoh go on

| mihai_8348 a răspuns:

Nu cred ca este o problema doar de la tine...la mine tot asa face si la mai multi prieteni am vazut asa.