| darkone1990 a întrebat:

TPU! Cum gasesc persoane de pe whatsapp pe Facebook, programe, ceva aplicatii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa scrii numarul de telefon a persoanei in bara de cautare a facebookului dar o sa-ti apara cui ii apartine doar daca si-a "legat" numarul de telefon de contul de Facebook si il ai pe respectivul in lista de prieteni, sau si-a pus numarul ca fiind public. Ceea ce nu cred ca face nimeni. Altcumva... doar daca ai pile la SRI sau FBI.