| UrsuSocat a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un proiector dar nu prea am experienta, ma puteti ajuta? Da ar trebui sa fie pana in 10 milioane. Stiu pe cineva care mi-ar putea da unul second dar nu stiu daca e bun. Ce parere aveti de un video proiector PLUS U2-870? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Din cate am vazut, proiectorul PLUS U2-870 costa nou: MSRP (USD) : $3, 995, deci nu stiu exact cum ti.l poate da, si second, la maxim 10 milioane. Daca e intr-adevar asa, eu zic ca il poti lua. big grin
Acum depinde de tine, ce vrei sa faci.

1 răspuns: