| OnTheTop a întrebat:

Buna tuturor, mi s-a intamplat acum o chestie putin ciudata. Eram aici prin casa si deodata s-a luat curentul pentru 1 secunda si s-a auzit ceva la panoul electric (la acela de tip nou). Ce ar putea fi? Daca ma puteti ajuta. Ma gandesc ca un scurt circuit nu poate fi deoarece s-a pornit dupa 1 secunda curentul. Dar nu stiu ce poate fi

Răspuns Câştigător
| Adrian_Flueraru_1998 a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic daca functioneaza! In cel mai grav caz s-ar fi putut arde siguranta e 15-20 de lei si trebuie sa chemi un electrician! Daca ai tablou cu sigurante ca la contoarul dupa casa trebuie sa chemi un electrician! Daca functioneaza nu are probleme dar te-as sfatui sa chemi pe cineva!
FUNDA?

1 răspuns:
| Voro a răspuns:

A picat siguranta in jos, simplu. Si la mine acasa facea asa ( aveam acel panou electric nou ) si trebuia sa ridic siguranta.