| mrCMircea a întrebat:

Am un nokia 5230 si am primit cadou internet pe mobil. Am primit 2 mesaje de la vodafone si din ce am inteles in al 2-lea trebuia sa salvez niste setari. Daca dau la mesaj la optiuni nu este nicaieri optiunea save sau alceva de genul acesta. Stiti vreo cale? Stiti cum pot face setarile manual? Specific ca este nokia 5230 si are un meniu in settings diferit de celalalte nokia! Mersi!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Scrie mesajul pe care l-ai primit si vrei sa-l salvezi!

neluL
| neluL a răspuns:

Pe mine ma interesa setarile care ti le-au trimis ei! dar daca tu acum ai internet pe mobil inseamna ca s-au salvat automat! cel mai bine a-r fi sa te duci la un consultant Vodafone este mult mai repede decat sa rezolvam noi doi o problema care este strict legata de ei!

| mrCMircea explică:

Internetul pe mobil a fost activat. Dupa ce ai salvat setarile primite automat prin SMS click pe http://live.vodafone.com si gasesti orice vrei pe internet! Asta e masajul.