| anonim_4396 a întrebat:

Ce mouse imi recomandati tinand cont ca eu ma joc mult pe jocuri? Stiu ca pot sa caut si pe google, dar vreau sa va intreb pe voi.

Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Eu folosesc Razor Deathadder (mai ales pentru CS) si sunt foarte multumit de el. Fata de un mouse obisnuit, diferenta este imensa!
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o seara placuta!

9 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pret maxim?

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

Nu conteaza bun sa fie

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi exact un pret maxim, ca asa nu pot sa afirm nimic.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Caută aici (http://goo.gl/ck26m), mouse-uri profesioniste pentru gameri.

Baftă!

| buzucan a răspuns:

Ai putea sa te uiti si pe acestea http://www.TPU.ro/......va-intreb/

| Borderline a răspuns:

Razer Naga Epic, se folosește mai mult pentru MMORPG.

| XanderLightBow a răspuns:

Iti trebuie unul de marime medie => nici mic de marimea mainii dar nici mai mare => marime medie happy

| Lorely a răspuns:

Cu laser