| Doar eu_8334 a întrebat:

Ce program as m-ai putea folosi in loc de Microsoft Word, dar care sa indeplineasca aceleasi functii sau asemanatoare?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Oppen office.org.Esta practic Microsoft Office-ul celor de la Sun şî care conţie unelte de editare text asemănătoare cuoffice-ul şi este şî este gratis şi disponibil şî în varianta portabilă(adică îl poţi copia şî pe un CD sau stick şi folosi pe orice PC doreşti fără a mai necesita instalare) sau mai poţî încerca şî uitele office de aici:http://www.softpedia.com/get/Office-tools/Office-suites/
Unele sunt triale dar găseşti şi gratis.Succese şi sper că te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

WordPad. Trebuie sa-l ai. Umbla la Start - Programs - Accesories - WordPad sau poti incerca si Notepad. Succes! O seara buna!

| Roby67 a răspuns:

OpenOffice este gratis de incarcat si folosit.

| georginika a răspuns:

Incearca programul Open Office

| EdyNebb1 a răspuns:

Poti folosi si LibreOffice