| razvan05 a întrebat:

Ciao. Vreau sa stiu si eu cum pot activa wirelessul pe laptop Sony Vaio. meniul Start il am in limba romana, deci ar fi de preferat sa-mi spuneti in lb romana. am incercat in 10000 de mii de variante si nu am reusit! crying

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai?
In systray (jos in dreapta)cum se vede reteaua?
Ai router in casa?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| CristianCRS a răspuns:

Adevarat,primul lucru care trebuie verificat este daca ai driverul instalat, daca nu te descurci si nu iti da nimeni o solutie valabila, te pot ajuta eu prin Team Wiever.

| Maj3stic89 a răspuns:

Poi prima data trebuie sa instalezi driverul pentru wireles.