| Oanix21 a întrebat:

Dacă se trimit poze pe whatsapp și ștergi conversația pot rămâne stocate în aplicație? pe Telegram am văzut ca merge chiar dacă ștergi conversația

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Când vine vorba de wapp,cum,s-a mai zis,pozele rămân în galerie chiar daca x le-a șters,cu condiția să ai activa setarea care îți salvează pozele in galerie,altfel nu le poți vedea daca au fost șterse, tot cu o condiție.
Daca tu ți-ai făcut backup și ieri erau pozele in conversație, iar azi x a șters pozele din cine știe ce motiv, ele vor apărea când restaurezi backup-ul.
Altfel, nu mai pot fi accesate.

| LisaJulie a răspuns:

Încearcă sa te uiți la Coș de gunoi! De obicei acolo sunt pozele și trebuie sa le ștergi definitiv de acolo

| DonMoldo a răspuns:

Iti raman salvate in galerie/photo chiar daca respectivul sterge poza