| Gabrielaa90 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa intru in contul` de pe Youtube nu merge? La fel se intampla si cand vreau sa ma loghez pe Google Play.Cand intru de pe Mozilla scrie asa:"Pagina nu redirecționează corect: Firefox a detectat că serverul redirecționează cererea pentru această adresă într-un așa mod încât nu se va termina niciodată", dar cand intru de pe Internet Explorer merge.Ce as putea face sa mearga si pe Mozilla?

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Schimba browserul, foloseste google chrome sau opera

4 răspunsuri:
| jack993 a răspuns:

Sa instalezi Adobe flash player

| tr3ig a răspuns:

Posibil ceva virusi instaleaza winu din nou cel mai sfant si instaleaza si flashplayeru de la Adobe

| axel112 a răspuns:

Instaleaza-ti alta versiunde de preferat ultima sau stergel si apoi redownloadeazal

| CamyMe a răspuns:

Incearca sa stergi memoria cache. Poate vrea dupa aceea. Deci sterge cache & cookies si vezi apoi