| maricel a întrebat:

De ce imi apare cand vizionez ceva pe youtube, jos anunturi prin google? Trebuie sa dau de fiecare data "x" ca sa inchid. Cum dezactivez aceasta functie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi extensia Adblock si gata.
http://www.programepc.ro/blocheaza-bannerele-si-reclamele-adblock-plus/

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexVizitiu a răspuns:

Ia-ti AdBlock, e un plugin pentru Google Chrome/Mozilla Firefox.

| Konan13 a răspuns:

Merge cu instalarea Adblock, Google iti baga astfel de reclame pentru ca Youtube este intr-un fel inrudit cu Google adica daca vrei un account pe Youtube, iti trebuie Un account si pe google si de aceea iti baga multe reclame, In speranta ca Te intereseaza vreunawinking